Wizytówki

Niezależnie od tego, czy jesteś artystą, prawnikiem czy prowadzisz zakład samochodowy, każdy aspekt Twojej firmy musi pokazywać Twoje umiejętności, talent i zaprezentować Twój biznes z jak najlepszej strony. Nawet jeśli chodzi o tak proste rzeczy jak wizytówki.

Wizytówki to jeden z tych zasobów, które muszą opisywać Ciebie i Twoją firmę.
Oto kilka prostych sztuczek, dzięki którym Twoje wizytówki mogą przyciągnąć tak potrzebną uwagę:

Baw się kształtami

Kto powiedział, że twoja wizytówka musi być nudnym, standardowym prostokątem? Cóż, prawda jest taka, że może mieć dowolny kształt: może to być kwadratowa wizytówka, a nawet w wymyślonym przez Ciebie kształcie.Pamiętaj jednak, że kształt musi być raczej prosty. Jeśli jest zbyt skomplikowany, papier może się marszczyć i zaginać, co spowoduje niechlujny wygląd.

Minimalizm

Oryginalny projekt nie oznacza szaleństwa przy każdym projekcie nad którym pracujesz. W wielu przypadkach najlepszym rozwiązaniem są minimalistyczne projekty. Aby nie było zbyt nudno, można dodać trochę koloru lub uszlachetnić druk poprzez hot stamping lub złocenie aby uzyskać bardziej prowokujący i świeży wygląd.

Papier z recyklingu

Z eko papieru możesz stworzyć wszystko, od zaproszeń po wizytówki, papier firmowy, kalendarze. Ta przyjazna dla środowiska opcja jest idealnym wyborem dla rustykalnego minimalistycznego projektu. Nasze wizytówki z recyklingu drukowane są na wysokiej jakości niepowlekanym papierze o gramaturze 350 g. Bez powłoki doskonale nadaje się on do pisania lub stemplowania.

Wizytówka to coś więcej niż kartka papieru.
To rodzaj wprowadzenia do Twojej firmy i jej wartości.
Dzięki naszym wizytówkom możesz zrobić dobre wrażenie,
które pokaże nie tylko profesjonalizm, ale także Twoją dbałość o środowisko?