Katalogi / broszury / książki

EKOLOGICZNE KATALOGI / BROSZURY / KSIĄŻKI

Katalogi drukujemy w formatach A3, A4, B5, A5, DL (99x210mm) w oprawie klejonej, szytej lub spiralowanej. Na papierach białych w 100% pochodzących z recyklingu najwyższej jakości makulatury lub recyklingu odpadów poprodukcyjnych takich jak cytrusy, kukurydza, kawa, kiwi, lawenda, wiśnia, migdały, winogron, orzechy. W ofercie posiadamy też papier z domieszką recyklingu galanterii skórzanej (skrawki skór z produkcji obuwia). Są to papiery zabarwione w masie, chłonące farbę, posiadających nieregularną strukturę, szorstkie w dotyku, co może wpłynąć na wizualny efekt końcowy produktu. Odradzamy stosowania dużych apli kryjących.
Nie rezygnujemy z papierów ze ścieru drzewnego, więc kredę oraz offset również znajdziecie w naszych magazynach.
Okładki z ciemnymi grafikami polecamy zalaminować folią błysk lub mat, aby grzbiet nie pękał, jednak ma to wpływ na późniejszą segregację przy utylizacji takiego produktu. Papierów foliowanych nie wyrzucamy do odpadów papierowych.
Dla książek możemy wykonać oprawę płócienną lub pół-płócienną z nadrukiem. Wpływa to jednak na czas realizacji.
Grubość grzbietu zależy od ilości stron wewnętrznych.
Pliki powyżej 10MB przyjmujemy wyłącznie poprzez serwery zewnętrzne lub FTP.

Katalogi są potężnym narzędziem reklamy. Profesjonalnie wykonane i wydrukowane, z opisem produktów, aktualną ofertą, z pewnością przyciągają uwagę klientów. Wydruk na ciekawym i dobrej jakości papierze, zaangażuje odbiorcę i zaprezentuje rozpoznawalny styl marki.
Katalogi drukowane angażują zmysły wzroku, węchu i dotyku. Niosą ze sobą historię o samej marce, jej produktach i ich zaletach. To bogate doświadczenie.

ZAPYTAJ O CENĘ / PRÓBKI PAPIERÓW

Masz pytanie? Chętnie odpowiemy!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez drukarnię Recyklus z siedzibą w Zielonej Górze, w celu skontaktowania się ze mną. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana o dobrowolności wyrażonej zgody i możliwości odwołania jej w każdym czasie oraz zapoznałem / zapoznałam się z informacjami dotyczącym praw względem moich danych osobowych. Polityka prywatności

 

Drukarnia Ekologiczna Recyklus
ul. Kożuchowska 20b (budynek wzorcownia)
65-364 Zielona Góra

                                 

Obsługa Klienta:        +48 506 950 100
+48 504 440 454
+48 517 330 117
+48 508 039 334
Kalkulacje:                    +48 504 444 772