Kalendarz Trójdzielny SL LEN

Dziś prezentujemy Wam ostatni Kalendarz Trójdzielny SL LEN. Jego urok zachwyca każdego miłośnika natury i wrażliwca na piękno w stylu sauté!

Surowiec produkowany jest w 100% przy użyciu energii wiatrowej, neutralnie pod względem CO2, w najbardziej certyfikowanej, ekologicznej papierni. 🐝🍃🌞🌪
Główka wykonana w gramaturze 250g, kaszerowana na kartonie, z dziurką do powieszenia. Plecki o gramaturze 250g idealnie dociążają całość. Kalendaria 3-miesięczne drukowane na papierze pochodzącym z recyklingu SL Natural 80g z zaznaczonymi polskimi świętami oraz świętami o charakterze ekologicznym. Istnieje możliwość wydruku indywidualnego kalendarium dopasowanego do potrzeb klienta.
Papier SL LEN ma nierównomierną fakturę, z widocznymi przebarwieniami. Idealnie nadaje się do zadrukowania projektami z grafiką watercolor nadając niepowtarzalny efekt płótna. Papier jest szorstki pod palcem, występuje w odcieniu ecru, czyli o lekkim zabarwieniu kremowym. Ciemniejszy nieco odcień ma papier SL Juta, z którego również możemy wykonać kalendarze.